Названа нова дата візиту Зеленського до США для зустрічі з Байденом

Фото з вільних джерел

Офіційний візит президента України Володимира Зеленського до Вашингтону та зустріч з президентом США Джозефом Байденом відбудеться 30 серпня.

Про це повідомляє пресслужба Білого дому.

"Президент Байден з нетерпінням чекає вітання Президента України Володимира Зеленського в Білому домі 30 серпня 2021 року. Цей візит підтвердить непохитну підтримку США суверенітету та територіальній цілісності України в умовах агресії Росії на Донбасі та в Криму, нашої тісної співпраці у питаннях енергетичної безпеки та підтримки зусиль Президента Зеленського щодо боротьби з корупцією та реалізації програми реформ, заснованої на спільних демократичних цінностях", – йдеться у повідомленні.

Як повідомляв речник Володимира Зеленського Сергій Никифоров, одним з предметів премовин стане питання гарантій енергетичної безпеки України після досягнення американсько-німецької угоди щодо газогону "Північний потік-2".

"Більш конкретну про позицію американської сторони ми сподіваємося почути від президента Джо Байдена під час візиту президента Зеленського до США", — зазначив Никифоров.

7 червня Володимир Зеленський провів розмову із президентом США Джозефом Байденом. Байден запросив Зеленського відвідати Сполучені Штати цього літа.Білий дім та Офіс президента України опублікували різні версії розшифровки телефонної розмови Джозефа Байдена та Володимира Зеленського. Пізніше українська сторона виправила пресреліз, а президент закликав журналістів "дивитися не на слова, а на вчинки".