Перед зустріччю Зеленського та Байдена Вашингтон відвідають керівник ОП та глава МЗС України

Незабаром керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак та глава МЗС Дмитро Кулеба відвідають Вашингтон з метою обговорення змістового наповнення візиту Президента України до США 30 серпня. Про це інформують в ОП, пише УНН.

Деталі

Візит до Зеленського Вашингтона є важливим кроком з реалізації домовленостей, досягнутих під час червневої телефонної розмови лідерів України та США, інформують в ОП. Незабаром керівник Офісу Президента України та глава МЗС відвідають Вашингтон з метою обговорення змістового наповнення візиту Президента України до США.

На порядку денному переговорів — насамперед безпекові питання: протидія тривалій агресії Російської Федерації проти України, погіршення ситуації в Чорноморському регіоні та на Донбасі, деокупація Криму, посилення енергетичної безпеки нашої держави та Європи загалом, військова та військово-оборонна взаємодія між Україною та Сполученими Штатами.

Буде продовжено обговорення проекту “Північний потік — 2” як безпекового виклику для України.

Цитата

“Очікуємо на конкретні домовленості щодо поглиблення відносин стратегічного партнерства між нашими державами в усіх пріоритетних напрямах взаємодії та узгодження амбітного пакету спільних проектів та ініціатив у сферах безпеки й оборони, торгівлі, інвестицій, енергетики, клімату, сільського господарства, інфраструктури та цифрової трансформації”, — йдеться в заяві ОП.

Доповнення

Зустріч президентів України і США Володимира Зеленського і Джо Байдена відбудеться у Вашингтоні 30 серпня.

Як випливає з тексту публікації, лідери двох країн обговорять російську агресію в Криму і на Донбасі, енергетичну безпеку Києва, боротьбу з корупцією і проекти демократичних реформ.

“Візит підтвердить непохитну підтримку США суверенітету і територіальної цілісності України”, — йдеться в повідомленні.