У Конгресі США закликали Байдена змінити дату візиту Зеленського до Вашингтона

У Конгресі США звернулись до Білого дому з проханням змінити дату візиту Президента України Володимира Зеленського до Вашингтона. Про це розповіла співголова Групи підтримки України у Конгресі, конгресвумен Марсі Каптур "Голосу Америки", передає УНН.

Напередодні в Білому домі оголосили, що чекають українського президента у Вашингтоні 30 серпня. Але в цей час Конгрес США буде на канікулах, які триватимуть з 7 серпня по 20 вересня, що ускладнює планування зустрічей з конгресменами та сенаторами.

Цитата:

“Мені не подобається такий час взагалі... Ми надіслали листи президенту (Джо Байдену - ред.), закликаючи, щоб цю дату змінили - для того, щоб члени Конгресу були тут у Вашингтоні в один час. Я сподіваюсь, що президент це розгляне. Я знаю, що він дуже зайнятий - це перший рік його адміністрації. Але змінити дату не так складно - і дозволити нам провести належний діалог з українським президентом”, - зазначила Каптур.

Деталі

Напередодні обрану дату візиту Зеленського розкритикував також сенатор Тед Круз. “Президент Зеленський не зможе залучити членів Конгресу, які на двопартійній основі протистоять капітуляції Байдена перед Путіним щодо Північного потоку-2. Мабуть, просто співпадіння”, - написав сенатор у Twitter.

Своєю чергою Володимир Зеленський сказав, що очікує на “змістовну та плідну” зустріч із Джо Байденом 30 серпня.

В Офісі українського Президента додали, що невдовзі Вашингтон відвідає керівник Офісу Президента Андрій Єрмак та міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба - для того, щоб обговорити змістове наповнення візиту Зеленського до США.