У Євпаторії в будинку кримських татар співробітники російського ОМОН здійснюють обшуки

У тимчасово окупованому Криму в м. Євпаторії в четвер російські силовики здійснюють обшуки в будинку, де проживають кримські татари, повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

"Зараз у Євпаторії в тимчасово окупованому Криму у помешканні 57-літнього Алі Ібрагімова та його 27-літнього сина Мустафи Ібрагімова співробітники російського ОМОН проводять обшуки. У будинку проживає 9 осіб, 4 з них - неповнолітні діти", - написала омбудсмен у Facebook у четвер уранці.

Вона наголосила, що вкотре "країна-окупант вдається до переслідування і залякування кримських татар".

"Наголошую, обшуки у помешканнях громадян України суперечать міжнародним нормам та є прямим порушенням статті 5 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, відповідно до якої кожній людині гарантовано право на особисту недоторканність, та статті 8 Конвенції – право на повагу до приватного і сімейного життя", - додала вона.

Так, омбудсмен закликала міжнародне співтовариство відреагувати на неправомірні дії окупаційної влади й посилити тиск на РФ для припинення порушень прав людини на території тимчасово окупованого Криму.