Суд зобов'язав ДБР внести до ЄРДР відомості про можливу держзраду керівництва країни через зрив операції щодо "вагнерівців"

Шевченківський районний суд Києва зобов'язав Державне бюро розслідувань внести відомості за статтею про державну зраду через дії перших осіб держави в контексті проведення операції щодо "вагнерівців" до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

"Розпочати досудове розслідування, зобов'язати уповноважену особу - слідчого центрального апарату ДБР надати... документи, які підтверджують факт внесення до ЄРДР...", - ідеться в рішенні суду, момент оголошення якого транслювали на сторінці "Руху опору капітуляції" у Facebook.

У цьому самому відео один із заявників, колишній народний депутат України Андрій Тетерук пояснив: "Нашу скаргу було задоволено в повному обсязі, суддя прийняв рішення зобов'язати ДБР вчинити так, як передбачає українське законодавство: нашу заяву про вчинення злочину за статтею 111 про державну зраду зареєструвати і внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань".

За його словами, йдеться про можливе правопорушення, вчинене керівництвом країни, зокрема президентом, у контексті проведення зриву операції щодо "вагнерівців".