«У цієї позовної заяви немає жодних шансів бути задоволеною» — Кулеба про позов Росії проти України

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що подана Росією до Європейського суду з прав людини скарга проти України не матиме жодних результатів, окрім інформаційного галасу.

Про це Кулеба заявив під час пресконференції з угорським колегою Петером Сійярто на КПВВ «Станиця Луганська».

«Не втручаючись у правосуддя Європейського суду з прав людини, я можу абсолютно запевнити, що у цієї позовної заяви немає жодних шансів бути задоволеною. Вона подана Росією виключно з пропагандистською метою. Ніяких інших результатів, окрім інформаційного галасу і витраченого часу суду на написання відповіді, у цього подання не буде», – сказав міністр.

Раніше міністр юстиції Денис Малюська також заявив, що Росія програє в Європейському суді з прав людини за позовом проти України.

Нагадаємо, Росія подала позов проти України до Європейського суду з прав людини. У списку претензій, які Москва висуває до Києва, десять пунктів, серед яких – загибель людей під час Євромайдану у 2014 році, дискримінація російськомовного населення, позбавлення жителів Донбасу можливості участі у виборах до центральних органів влади та катастрофа літака МН17.

Підтримуйте Громадське радіо на Patreon, а також встановлюйте наш додаток:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS