Останні два роки на дії Росії Україна відповідала лише хайповими заявами – Чийгоз

Останні два роки, з моменту приходу до влади президента України Володимира Зеленського та його соратників, Україна замість скоординованих та чітких дій, відповідає на закиди Росії та президента Володимира Путіна “хайповими” заявами.

Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Ахтем Чийгоз.

Коментуючи ситуацію, зокрема, зі скаргою, яку Російська Федерація подала до Європейського суду з прав людини проти України, народний депутат наголосив, що Путін та компанія залишаються прихильниками маразматичних та бандитських методів.

“Що стосується заяв міністра (очільника МЗС Дмитра Кулеби – прим.ред) я думаю, що можна сміливо посилатися і говорити відверто, що там (в РФ – при.ред) і дебілізм і маразм, він завжди присутній у цієї бандитської влади, особливо у Путіна”, – додав нардеп.

Для України важлива роль Туреччини, як партнера – Чийгоз

Водночас він наголосив, що важливіше, як Україна відповідатиме на таку політику Путіна і такі закиди РФ. І додав, що стратегія гучних заяв, яку використовує влада останні два роки, не приносить бажаного результату.

“Останні два роки на дії Росії на різних майданчиках ми зазвичай відповідали такими “хайповими” заявами, а воно не спрацювало”, – додав Чийгоз.

Нагадаємо, очільник МЗС України Дмитро Кулеба переконаний, що заява Росії проти України не дасть жодного результату. Він наголосив, що позов Росії до ЄСПЛ проти України лише про інформаційний шум, а тому жодного результату від цього не буде.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Росія звернулася до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) зі скаргою проти України. Це перша в історії РФ Міждержавна скарга до ЄСПЛ.

Згодом, Глава Міністерства юстиції України Денис Малюська відреагував на скаргу Російської Федерації проти України до Європейського суду з прав людини. Він заявив, що “Росія сплутала ЄСПЛ з шоу на російському телебаченні”.

Раніше Україна подала у ЄСПЛ нову скаргу проти Росії. Причиною доля нової заяви стала низка резонансних замахів та замовних вбивств на території України та держав-членів Ради Європи.

Як відомо, Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) прийняв до розгляду по суті тринадцять скарг українського уряду на порушення РФ в Криму прав людини, відхиливши дві.

До того ж ЄСПЛ визнав достатніми підстави для прийняття до розгляду скарг України проти РФ за одинадцятьма пунктами у міждержавній справі щодо порушення прав людини у Криму.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.