Україна отримає ще тисячу кілометрів небезпеки, - Кулеба про поглинання Білорусі Росією

Якщо країна-агресор поглине Білорусь, Україна отримає уздовж своїх північних кордонів ще "тисячу кілометрів джерела небезпеки". Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Президенти Росії та Білорусі демонструють серйозність намірів інтеграції двох країн в рамках союзної держави. Вони навмисно вводять наратив спільний оборонний простір, заявив очільник зовнішньополітичного відомства Дмитро Кулеба в ефірі одного з телеканалів.

Україна уважно стежить за спільними військовими навчаннями "Захід-2021", тому що сценарії, які там відпрацьовуються, несуть дуже серйозні ризики, наголосив міністр. Якщо Росія поглине Білорусь у тій чи іншій формі, то Україна отримає ще 1000 км джерела небезпеки для суверенітету і територіальної цілісності, - сказав Дмитро Кулеба, додавши, що насправді глибину інтеграції визначає Володимир Путін, а Олександру Лукашенку залишається робити вигляд, що він контролює ситуацію.

ASPI news інформувало, що Олександр Лукашенко прокоментував інтеграцію Білорусі до союзу з РФ. Самопроголошений голова білоруського режиму назвав росіян і білорусів "практично єдиним народом". Нагадаємо також, що Путін та Лукашенко узгодили 28 програм – домовленості передбачають створення єдиного ринку електроенергії, газу, нафти і нафтопродуктів.