Дмитро Ярош проти революційних потрясінь всередині країни в умовах війни

Командувач української добровольчої армії та колишній лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош назвав українців сильною і непереможною нацією і наголосив, що неправильно "ділити Україну і все бачити у чорно-білих кольорах".

"Знаєте, друзі, найбільше чого я не хочу — це революційних потрясінь всередині нашої Держави. Тим більше, в умовах Війни…", - почав свій допис у Facebook політик.

Ярош зазначив, що "нас, українців, в нашій українській державі, кожного року стає все менше; що поняття національної та соціальної справедливості у нас не працюють; що московитська і колаборантська наволоч вільно діє та гастролює в украінських містах; що знищується Служба безпеки України; що Збройні Сили України не фінансуються у достатньому обсязі; що на найвищому рівні «зливаються» спецоперації украінських спецслужб, а потім ми чуємо дебільні «відмазки» владоможців; що простих українців «в тупу» грабують через тарифи та тотальну фіскалізацію, яку видають за приклад боротьби з тіньовими доходами; що «боротьба з олігархами», закінчується виділенням тим же олігархам мільярдів доларів із бюджету України, а всі «борці з олігархатом» сидять на олігархічних каналах і брешуть про деолігархізацію.

"Звичайно, я за те, щоб вороги України, такі як медведчуки і їх компанії були ліквідовані як явище; я за те, щоб в Україні будувалися дороги, відновлювалась інфраструктура, наші пам’ятки і святі місця, такі як Хортиця; я за те, щоб ЗСУ командували бойові генерали і офіцери; я за те, щоб із СБУ і МВС не «вичищали» тих, хто воював за Україну на фронті, а на їх місця не призначали безголових сімулякрів, котрі нездатні ні захищати свою Батьківщину, ні виконувати свої обов’язки, а тільки вміють "стригти бабло", - емоційно написав правосек.

Ярош також заявив, що він проти того, щоб ділити Україну і все бачити у чорно-білих кольорах.

"Я знаю, що тільки об’єднана Національною ідеєю Нація, може досягнути успіху і перемогти у Війні за Незалежність… Я вірю, що українці - сильна і непереможна нація. Я впевнений, що ми здолаємо ворогів зовнішніх та внутрішніх та отримаємо, рано чи пізно, Перемогу української Ідеї та Зброі. Головне, не зневірюватися, не опускати руки, а боротися, не зважаючи ні на що, за нашу Матір — Україну! І тоді, з Божою допомогою, Перемога буде за нами!" - наголосив добробат.

писав раніше, що секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов у розмові з Радіо Свобода наголосив, що Україна має позбутися кирилиці і перейти на латиницю, а діти повинні вивчати англійську з садочку.