Данілов відповів Денісовій на слова про захист олігархів

Омбудсмен з прав людини Людмила Денісова виступає не на захист людських прав, а прав олігархів.

Таку заяву зробив секретар РНБО Олексій Данілов у інтерв’ю “Радіо Свобода”.

Він зазначив, що у нього виник когнітивний дисонанс через захист олігархів на фоні урегулювання їх статусу на законодавчому рівні.

“Кожного дня є знущання Російської Федерації відносно громадян України. Чому ж пані Денисова не відправляє (листи з протестом, – ред.) … кожного дня в ті інституції, в які вона мала б відправляти? Її турбують олігархи? Вони турбуються за олігархів?!”, – емоційно сказав Данілов.

Секретар РНБО підкреслює, що кожен раз в Україні починається підійматися ґвалт на захист олігархів, коли президент Володимир Зеленський підіймає питання урегулювання цього питання.

“Люди добрі, ну що ж таке? Від чого ви їх ще будете захищати? От від чого ви хочете захистити олігархів? Якщо ви побачите, чи є в жодній партії напис в програмних речах “захист олігархічної економіки” то ви побачите, що цього немає. Так навіщо ви це робите А яких людей це взагалі стосується?”, – вдається в питання Данілов.

На слова журналістки про те, що Ренат Ахметов називає себе нині інвестором Данілов відповів, що будь-хто може говорити все, що завгодно. Коли буде в другому читанні і буде підписаний закон, там будуть підписані критерії, що таке олігарх.

“Ми будемо розуміти, хто є інвестор, хто є олігарх, чи є монополії, чи є впливи. Один із депутатів зараз ображається, що от Олексій Мячеславович (Данілов О.М. – ред.) каже у Верховній Раді. Так Олексій Мячеславович там був – він знає ваше життя! Ну, поводьте себе чемно. Ну, припиняйте один одного, скажемо так, дурити. І якщо хтось каже, що олігархічні гроші не впливають на рішення депутатів. Ну, це смішно!”, – сказав секретар.