НАБУ розслідує крадіжку землі чиновниками Госгеокадастру

Детективи НАБУ повідомили про підозру колишньому в.о. директора державного підприємства та екс-керівникові Головного управління Госгеокадастра у Вінницькій області. Справа стосується розкрадання 17,11 га особливо цінної землі, що завдало 11,6 млн грн збитків державі.

Згідно з даними слідства, у 2016-2017 роках керівник держпідприємства спільно з керівником Головного управління Госгеокадастра у Вінницькій області підробили документи. Це дозволило передати в приватну власність 10 земельних ділянок особливо цінної землі в обхід законної процедури, без згоди Кабміну.

«‎Для надання видимості законності цієї схемою була використана легенда про надання землі нібито співробітникам державного підприємства для ведення особистого селянського господарства. Однак, як встановило слідство, майже всі отримувачі ділянок до ГП не мали ніякого відношення. До того ж, серед власників ділянок виявився близький родич керівника ДП»‎, — йдеться в повідомленні.

Станом на зараз на вказані земельні ділянки накладено арешт.

Раніше ми повідомляли, що НАБУ та САП спрямували до суду обвинувальний акт щодо двох осіб, які причетні до будівництва дитячої кліники Охмадит.

Також ми писали й про те, що НАБУ отримуватиме від податківців інформацію про самозайнятих.