Зеленський: на зустрічі з Байденом, президент США підтримав членство України в НАТО

Президент США Джо Байден підтримав прагнення України стати членом НАТО, однак додав, що дане рішення не залежить повністю від Сполучених Штатів. Про це в неділю в інтерв'ю телеканалу CNN розповів президент України Володимир Зеленський, передає УНН.

Цитата

“Я дуже прямо запитав його (Байдена), що з приводу НАТО? Він сказав: “Я думаю, що ви повинні бути там (в НАТО), але це залежить не тільки від мене”, — навів Зеленський слова Байдена, сказані ним в ході їх нещодавньої зустрічі в Вашингтоні.

Деталі

Ведучий Фарід Закарія запитав, чи не розглядає Зеленський варіант того, що Сполучені Штати залишать Україну аналогічно до того, як Вашингтон залишив Афганістан, де влади встановили бойовики “Талібану”: “Як я сказав президенту Байдену щодо можливого виходу з України: що це значить — піти з України? Я вважаю, що навпаки — США повинні нарощувати свою присутність. Я радий потужній нашій зустрічі на високому рівні у США”, — сказав Зеленський.

Додамо

Раніше у Вашингтоні завершилась зустріч президентів Зеленського і Байдена.

За інформацією Офісу Президента, на переговорах сьогодні спочатку мали відбутись перемовини у розширеному форматі, після цього — розмова віч-на-віч.

ОП раніше оприлюднив спільну заяву за підсумками переговорів. У ній йдеться про протидію російській агресії, підтримку євроатлантичних прагнень України та “Північний потік-2”.

Зауважимо, що у заяві щодо термінів вступу України до НАТО також не йдеться.