У Зеленського висунули умову переговорів із Путіним

Про це заявив речник Зеленського Сергій Никифоров.

За словами Никифорова, президент Зеленський хотів би зустрітися з Путіним, однак російська сторона не готова обговорювати питання Криму, а без обговорення питання всіх без винятків окупованих територій України зустріч не матиме сенсу.

«Ви ж чули позицію російського президента – що вони готові зустрічатися, але питання Криму на порядок денний цієї зустрічі виносити не готові. А навіщо тоді зустрічатися? Зустрічатися, щоб обговорити що? Яка тема зараз у відносинах Росії та України важливіша за окупацію Росією окремих територій України?» — зазначив він в етері телеканалу «Дом».

Як наголосив Никифоров, переговори щодо зустрічі президентів тривають, однак їх практична реалізація залежатиме від політичної волі РФ.

«Треба, щоб на цій зустрічі стояло питання про окупацію Росією частини території України. Тому розмова та контакти щодо цієї зустрічі на якомусь рівні дійсно підтримуються, але треба обов’язково домогтися того, щоб це найголовніше питання було винесено на порядок денний, чого РФ, звичайно, не хоче. У цьому сенсі ця зустріч залежить, за великим рахунком, від Росії — чи згодна вона говорити про те, що накоїла, і як Путін збирається це все виправляти», — додав речник Зеленського.