Серед кандидатів по 197 округу найбільша підтримка у Войцехівського, - результати опитування

Мешканці 197 виборчого округу бачать своїм народним депутатом чинного голову Золотоніської громади Віталія Войцехівського.

Такими є дані опитування, проведеного компанією Sociostream. Опитування проводилося серед 1800 респондентів, зареєстрованих на території округу №197.

Загалом, за підсумками опитування визначилися два фаворити перегонів - кандидат від "Слуги народу" Віталій Войцехівський, який має підтримку 38% виборців, і самовисуванець Владислав Голуб з 36,7%.

Як інформує видання «Апостроф», політологи відзначають загалом високий рівень підтримки партії «Слуга Народу» в окрузі.

Андрій Золотарьов, зокрема, говорить, що основна боротьба розгорнеться між Віталієм Войцехівським та екснардепом Владиславом Голубом.

«З огляду на те, що висуватиметься швидше за все близько 20 кандидатів, високі стартові рейтинги Войцехівського і Голуба не залишають місця, щоб в сюжеті кампанії з'явився хтось третій. Згідно з даними "Sociostream" у Войцеховського - 29%, у Голуба - 28%, а серед тих, хто визначився - 38% і 36,7% відповідно. Як правило більшу частину, хто не визначився в такому розкладі заберуть лідируючі кандидати», - каже експерт.

Він додає: на користь Войцехівського працює те, що його добре знають, він тричі обирався мером Золотоноші.

«Для виборців округу він свій. Та й в області у «Слуги Народу» цілком пристойні показники підтримки. В активі Голуба то, що він давно і міцно вписаний в політичний бомонд. у політичній тусовці відомий як зять нардепа Сергія Соболєва та як помічник нардепа Гриніва політтехнолога Петра Порошенка», - додав експерт.

На думку експерта Валентина Гладких, як і в Івано-Франківській, а перед тим Чернігівській областях, партія «Слуга Народу» здобуває підтримку завдяки тому, що висуває перспективних кандидатів.

Про позитивну оцінку «Слуги Народу» та кандидата від неї говорить політологиня Олександра Решмеділова:

"За даними, які вчора опублікували Sociostream, роботу голови Черкаської позитивно оцінюють майже 30%, негативно - тільки 9,5%. Це непоганий вихідний показник". "Згідно з даними Sociostream, рейтинг "СН" в Черкаській області стабільний і їх кандидат може своїм власним рейтингом ще посилити колективний показник. Поки лідери йдуть близько, ніздря в ніздрю. Важливо хто отримає посилення", - коментує експертка.

*політична реклама