В Офісі Президента назвали умови для зустрічі Зеленського з Путіним

Питання деокупації українських територій є дуже важливим для обговорення на зустрічі президента України Володимира Зеленського з вождем Кремля Володимира Путіним. Звільнення окупованих українських земель Росію не цікавить, тому відповідних заходів не планується.

Російські військові підрозділи й надалі залишаються на території окупованих районів Донецької та Луганської областей, а також у Криму. Про це 13 вересня повідомив прессекретар керівника держави Сергій Никифоров у програмі "Погляд з Банкової".

Він зазначив, що наразі питання зустрічі Зеленського і Путіна обговорюють. У цьому разі останнє слово за головою Кремля. З його слів, зустріч залежить, за великим рахунком, від Росії: "Чи згодна вона говорити про те, що накоїла, і як Путін збирається це все виправляти".

РФ й надалі збільшує свою військову присутність на окупованих українських територіях. Загарбники регулярно перекидають додаткову техніку та не мають наміру залишати окуповані землі.

ASPI news повідомляло, у Кремлі прокоментували візит Зеленського до США. Політолог пояснив наслідки зустрічі Зеленського до Вашингтону 1 вересня.