Серед кандидатів по 197 округу найбільша підтримка у Войцехівського, - результати опитування

Мешканці 197 виборчого округу бачать своїм народним депутатом чинного голову Золотоніської громади Віталія Войцехівського. Такими є дані опитування, проведеного компанієюSociostream. Опитування проводилося серед 1800 респондентів, зареєстрованих на території округу №197. Загалом, за підсумками опитування визначилися два фаворити перегонів - кандидат від "Слуги народу" Віталій Войцехівський, який має підтримку 38% виборців, і самовисуванець Владислав Голуб з 36,7%.

Як інформує видання «Апостроф», політологи відзначають загалом високий рівень підтримки партії «Слуга Народу» в окрузі.

Андрій Золотарьов, зокрема, говорить, що основна боротьба розгорнеться між Віталієм Войцехівським та екснардепом Владиславом Голубом.

- З огляду на те, що висуватиметься швидше за все близько 20 кандидатів, високі стартові рейтинги Войцехівського і Голуба не залишають місця, щоб в сюжеті кампанії з'явився хтось третій. Згідно з даними "Sociostream" у Войцеховського - 29%, у Голуба - 28%, а серед тих, хто визначився - 38% і 36,7% відповідно. Як правило більшу частину, хто не визначився в такому розкладі заберуть лідируючі кандидати, - каже експерт.

Він додає: на користь Войцехівського працює те, що його добре знають, він тричі обирався мером Золотоноші.

- Для виборців округу він свій. Та й в області у «Слуги Народу» цілком пристойні показники підтримки. В активі Голуба то, що він давно і міцно вписаний в політичний бомонд. у політичній тусовці відомий як зять нардепа Сергія Соболєва та як помічник нардепа Гриніва політтехнолога Петра Порошенка, - додав експерт.На думку експерта Валентина Гладких, як і в Івано-Франківській, а перед тим Чернігівській областях, партія «Слуга Народу» здобуває підтримку завдяки тому, що висуває перспективних кандидатів.

Про позитивну оцінку «Слуги Народу» та кандидата від неї говорить політологиня Олександра Решмеділова: "За даними, які вчора опублікували Sociostream, роботу голови Черкаської позитивно оцінюють майже 30%, негативно - тільки 9,5%. Це непоганий вихідний показник".

- Згідно з даними Sociostream, рейтинг "СН" в Черкаській області стабільний і їх кандидат може своїм власним рейтингом ще посилити колективний показник. Поки лідери йдуть близько, ніздря в ніздрю. Важливо хто отримає посилення, - коментує експертка.

*пресреліз