Чубаров розповів про нелюдські тортури ФСБ затриманого у Криму Ахтемова

Рефат Чубаров повідомив у соцмережі, що під час останніх масових обшуків і затримань кримських татар у тимчасово окупованому Криму, Наріману Джелялову, Асану та Азізу Ахметовим пред'явлені звинувачення за нібито скоєнну ними диверсію на газових мережах села Перевальне Сімферопольського району. Затриманим загрожує позбавлення волі до 20 років.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомив, що особливо жорстоко російські окупанти катували Асана Ахметова. Чоловіка вивозили в ліс, ставили на коліна у викопаної ями, імітували розстріл, стріляючи над головою, знову кидали в підвал, де пропускали через голову та тіло затриманого електрострум. До Ахметова не допускають адвокатів, яких найняли родичі. Натомість з ФСБ призначили двох відібраних ними адвокатів, щоб їх участю прикривати тортури та інші жорстокі дії.

Нагадаємо, що першого заступника Голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джелялова катували російські силовики. Офіс Генерального прокурора взяв на контроль стан досудового розслідування у кримінальному провадженні. ASPI news повідомляло, що голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров розповів про тортури щодо Нарімана Джелялова