Питання Криму буде обговорено на Генасамблеї ООН, – прессекретар президента Зеленського

Президент України Володимир Зеленський, виступаючи на 76-й сесії Генеральної асамблеї ООН, розповість про Кримську платформу. Він може запросити світові країни приєднатися до неї.

Про це в ефірі телеканалу "Дом" розповів прессекретар президента Сергій Никифоров. Однак він сказав, що поки формат участі Зеленського не визначений. Глава держави може прилетіти в Нью-Йорк (США) або виступити офлайн.

"Я думаю, що президент може представити цю платформу і може ще раз запросити. Все-таки ООН – це 193 країни. Він може запросити ці країни приєднатися до Кримської платформи. Це було б хорошим жестом", – зазначив він.

Никифоров додав, що Зеленський полетить у Штати тільки в тому випадку, якщо цей візит буде корисним для України. З його слів, президент не витратить кілька днів, щоб "постояти на трибуні ООН".

Нагадаємо, 1 вересня у Вашингтоні відбулася перша зустріч Володимира Зеленського і Джо Байдена. Інформаційне агентство ASPI news пояснювало, що означатимуть особисті переговори президентів для України.

Також повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський і американський лідер Джо Байден під час зустрічі у Вашингтоні обговорили питання співпраці. Українська влада запропонувала Байдену взяти участь у мирному плані з врегулювання війни.