У Зеленського висловили бажання провести зустріч в Нормандському форматі та назвали умови

Президент Володимир Зеленський готовий зустрітися у Нормандському форматі. Він сподівається, що коли захід відбудеться, це призведе до конкретного результату.

Питання проведення нормандського саміту ще не вирішувалося на рівні лідерів країн-учасників. Про це 13 вересня повідомив на телеканалі "Дом" преccекретар президента Сергій Никифоров.

У разі, якщо зустріч відбудеться, українська влада має намір використати все максимально для того, щоб був досягнутий якийсь конкретний і вагомий результат. У цьому форматі є постійний контакт між сторонами.

Він додав, що зараз питання проведення чергового нормандського саміту вирішується переважно на рівні радників і дипломатичних відомств. Наразі Росія не прагне обговорювати ситуацію в Україні та ігнорує міжнародні норми та планує захопити нові українські землі.

ASPI news повідомляло, Зеленський заявив, що потрібно змінювати склад Нормандського формату. У МЗС України закликав партнерів України "душити" Росію, щоб повернути її до конструктиву в "Нормандському форматі".