Зеленський пояснив, чому вважає некоректним порівняння України з Афганістаном

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю CNN заявив, що не вважає коректним порівнювати Україну з Афганістаном з точки зору залежності від допомоги США. Зеленський зробив низку важливих заяв.

На запитання ведучого про те, чи не переживає Україна після останніх подій в Афганістані, що США потенційно можуть так само покинути її сам на сам, Володимир Зеленський заявив, що вважає порівняння ситуації в Україні та Афганістані не зовсім коректним. Зеленський пояснив, що Україна не залежить від США так, як Афганістан залежав.

Володимир Зеленський нагадав про ситуацію 2014 року, коли міжнародна підтримка України не була особливо потужною. Тоді Україна не мала військової техніки, крім власної. Було мало військових, але була хвиля добровольців, з’явились добробати - зусиллями людей які були об’єднані бажанням захистити свою державу. "Але не тільки за 4 дні, але за 7 років РФ не захопила Україну. Російська Федерація - це не армія Талібану. Це одна із найсильніших армій у світі. Тому я вважаю, що ми відстояли свою державу і ми максимально незалежні від якоїсь іншої країни. Що таке "залишити Україну"? Я вважаю що навпаки США повинні збільшувати свою присутність в Україні ", - сказав Зеленський, повідомляє "Європеська правда".

Нагадаємо, під час інтерв’ю американським ЗМІ Володимир Зеленський розповів, що президент США Джо Байден підтримав прагнення України стати членом НАТО. ASPI news повідомляло, у Кремлі прокоментували візит Зеленського до США.