Сущенка висунули кандидатом у народні депутати від партії «Європейська солідарність»

Колишнього журналіста та політв'яня Кремля Романа Сущенка висунули кандидатом у народні депутати від партії «Європейська солідарність». Про це повідомив на брифінгу лідер політсили Петро Порошенко.

Сущенко висуватиметься на довиборах в окрузі №197 на Черкащині.

Довибори відбудуться 31 жовтня.

Нагадаємо, Роман Сущенко став депутатом Черкаської обласної ради від політичної партії «Європейська солідарність». Він заявляв, що планує балотуватись до Верховної Ради.

Сущенко працював власним кореспондентом ІА «Укрінформ» у Франції, коли з порушенням міжнародних норм його затримали 30 вересня 2016 року у Москві, куди він прибув із приватною метою. 7 жовтня 2016 року Сущенку висунули обвинувачення у шпигунстві. Московський міський суд 4 червня 2018 року засудив його до 12 років ув'язнення в колонії суворого режиму; 12 вересня Верховний суд Росії визнав це рішення «законним».

Сущенка етапували в колонію № 11 у Кіровській області РФ. У серпні 2019-го стало відомо, що він підписав документи на згоду відбувати термін покарання в Україні.

7 вересня 2019 року між Україною та РосієюЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/191952/2021-09-13-sushchenka-vysunuly-kandydatom-u-narodni-deputaty-vid-partii-ievropeyska-solidarnist/