Парламентська ТСК продовжить розгляд матеріалів у справі "вагнерівців" у вівторок, щоб заслухати СБУ та ОГП - нардеп Безугла

Тимчасова слідча комісія (ТСК) Верховної Ради з питань розслідування можливих протиправних дій представників органів держвлади та інших осіб проти суверенітету України у вівторок, 14 вересня, продовжить розгляд матеріалів розслідування у справі організації спеціального заходу щодо затримання 33 бойовиків ПВК "Вагнер".

Як повідомила керівник Мар'яна Безугла (фракція "Слуга народу"), на продовженні засідання ТСК має намір заслухати інформацію від представників Офісу генерального прокурора та Служби безпеки України.

"Ми продовжили засідання тимчасової слідчої комісії, фактично, підсумкове щодо першого кейсу – справи "вагнерівців". Проте відразу ж скажу, що ми його продовжили ще на завтра (14 вересня - ІФ), тому що те питання, яке ми розглядали, а саме заслуховування запропонованих Романом Костенком (член фракції "Голос" - ІФ) офіцерів, і також зіставлення фактів із даними, які були оброблені ТСК, зайняло весь час. Відповідно, було ухвалено рішення завтра продовжити", - сказала вона на брифінгу в понеділок.

Водночас Безугла уточнила, що 14 вересня відбудеться "ще остання частина закритої частини", в рамках якої ТСК планує заслухати представників Офісу генерального прокурора і Служби безпеки України "щодо кримінальних проваджень".

Точного часу засідання ТСК у вівторок вона не назвала, сказавши тільки, що ймовірно воно розпочнеться в другій половині дня.