У Кабміні не обговорювали розділення МВС – Прем’єр

Про це заявив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час пресконференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“На сьогоднішній день в уряді обговорень розділення міністерства (МВС — ред.) не відбувалось і не відбувається”, - відповів він на запитання щодо можливого розділення МВС та перепідпорядкування Нацгвардії.

Шмигаль нагадав, що новий міністр внутрішніх справ Денис Монастирський брав один місяць для того, щоб вивчити ситуацію в МВС і, за словами глави уряду, він уже “вник, розібрався, працюємо, навіть уже є певні моменти боротьби з викликами”.

“Як тільки Монастирський буде готовий обговорювати реформування міністерства, ми про це поговоримо і, думаю, що вийдемо публічно, ці заяви зробимо”, - додав Прем’єр-міністр.

Як повідомлялося, Верховна Рада 16 липня призначила народного депутата від фракції "Слуга народу" Дениса Монастирського міністром внутрішніх справ. За це рішення проголосував 271 парламентарій.

17 липня глава фракції "Слуга народу" у ВР Давид Арахамія заявив, що одним із головних завдань для Монастирського є розділення МВС. Зокрема, за планами правлячої коаліції, Нацгвардія має бути від’єднана від Нацполіції. Також із підпорядкування МВС планують “забрати” Державну прикордонну службу, а подальше підпорядкування Державної міграційної служби не було вирішене.

6 вересня Монастирський заявив, що структура МВС повинна залишатися цілісною для ефективного гарантування безпеки держави, а семирічний досвід співпраці всіх структур, які входять до МВС, показав ефективність.