Блінкен пояснив, чи виконають США зобов'язання перед Україною у сфері безпеки

Сполучені Штати Америки повною мірою виконають зобов'язання перед Україною у сфері безпеки. Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен під час слухань у комітеті у закордонних справах Палати представників Конгресу у світлі виведення американських сил з Афганістану.

Конгресмен - республіканець Брайан Фіцпатрік запитав Ентоні Блінкена, чи може Адміністрація президента Байдена підтвердити, що має намір зробити все можливе для підтримки "друзів в Україні в разі російської агресії і друзів на Тайвані в разі китайської агресії". Блінкен відповів, що зобов'язання буде виконано. "Ми виконаємо наші зобов'язання перед Тайванем, відповідно до закону про відносини з Тайванем. Ми виконаємо зобов'язання перед Україною, в тому числі до речі, ті, які президент США Джо Байден і президент України Володимир Зеленський обговорювали лише близько двох тижнів тому", - сказав держсекретар, повідомляє РБК-Україна.

Нагадаємо, під час зустрічі у Вашингтоні Державний секретар США Ентоні Блінкен обговорив з главою Офісу президента України Андрієм Єрмаком та міністром закордонних справ Дмитром Кулебою низку важливих питань. ASPI news також писала, що головною інтригою візиту в США було, чи зустрінеться Блінкен з Єрмаком.