В СБУ назвали області, яким загрожує можливе вторгнення Росії

Генерал СБУ Василь Вовк заявив, що через рік-два вторгнення російських військ можливе в наступних областіх - Харківська, Донецька, Луганська, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Херсонська та Одеська.

Ексголова Слідчого управління Служби безпеки, генерал-майор Василь Вовк в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Росія не відмовилася від ідеї нового вторгнення на територію України. Нині під загрозою перебувають вісім південних і східних областей. Водночас наявність військ РФ у Білорусі зараз для України загрози не несе. На думку Вовка, Путіна не цікавлять інші регіони, крім південного сходу, тим більше столиця.

Генерал заявив, що у Кремлі не забули про так званий план "Новоросія", який передбачає окупацію відразу восьми областей. За його словами, він не був реалізований в першу чергу завдяки тому, що Україна в 2014 році відстояла Харків, Дніпро та Одесу - три кити цього плану, три умовних столиці.

Нагадаємо, 14 вересня бойовики відкривали вогонь по українських позиціях 12 разів. ASPI news інформувало, що окупанти скинули на Зайцеве небезпечні вибухові пристрої з БПЛА.