ЦВК зареєструвала нових кандидатів у народні депутати на 197-му окрузі

Центральна виборча комісія зареєструвала двох кандидатів у народні депутати на проміжних виборах на 197-му окрузі, що на Черкащині.

Сьогодні, 14-го вересня, відбулось засідання центральної виборчої комісії, на якому зареєстрували двох кандидатів у народні депутати.

"Комісія зареєструвала кандидатами у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 197 (Черкаська область) на проміжних виборах народного депутата України 31 жовтня 2021 року від політичної партії «Молодий Харків» Олену Козачук та Вячеслава Резніка від партії «Команда Андрія Балоги», — повідомили у пресцентрі ЦВК.

Що відомо 1 вересня у Херсонській та Черкаській областях почався виборчий процес. У цих округах 31 жовтня відбудуться довибори до Верховної ради. Наприкінці березня Олександр Скічко склав мандат і вже 9 квітня ЦВК призначила на 31 жовтня проміжні вибори народних депутатів у двох округах – власне на 197-му на Черкащині та 184-му на Херсонщині (у зв’язку з тим, що мажоритарник Ігор Колихаєв став міським головою Херсона). 3 вересня ЦВК зареєструвала першого кандидата в народні депутати на окрузі № 197 - Андрія Іллєнка, висунутого партією "ВО "Свобода". 10-го вересня зареєстрували Віталія Войцехівського від політичної партії "Слуга Народу" Віталія Войцехівського, Сергія Василюк від партії "Народовладдя" та Наталію Степушенко від партії "Нові обличчя". Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також Тепер шестеро: ЦВК зареєструвала кандидатів у депутати на 197-му окрузі ЦВК зареєструвала першого кандидата на довибори до Верховної ради На 197-му окрузі Черкащини стартував виборчий процес Скільки грошей кандидати на посаду міського голови Черкас витрачають на рекламу у соцмережах