ЦВК зареєструвала вже 8 кандидатів по округу 197

Центральна виборча комісія зареєструвала нових кандидатів у народні депутати України на проміжних виборах народних депутатів України 31 жовтня 2021 року.

А саме: в ОВО № 197 (Черкаська область) – Олену Козачук від політичної партії "Молодий Харків", Вячеслава Резнікова від політичної партії "Команда Андрія Балоги".

Окрім того, ЦВК відмовила в реєстрації кандидата у народні депутати України Олега Зайченка, висунутого політичною партією "Влада народу" в ОВО № 197. Підстави відмови – не внесення грошової застави у визначеному законом розмірі та невідповідність поданих документів вимогам виборчого законодавства.Раніше Комісія вже зареєструвала шістьох кандидатів у народні депутати України: в ОВО № 197 – Андрія Іллєнка, Богдана Панкевича, Антона Подчапка, Сергія Василюка, Віталія Войцехівського, Наталію Степушенко.

Зокрема, «Влада народу» сплатила грошову заставу у розмірі 60 гривень (відповідно до норм закону, грошова застава складає 60 000 гривень), зазначає ОПОРА.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Євросолідарність» висунула в нардепи ексв’язня Кремля Романа СущенкаЦВК утворила окружні виборчі комісії на проміжних виборах народних депутатів УкраїниБитва за Черкащину: киянин із кримінальним шлейфом і дипломат зі Львова