РСУ внесла зміни до свого рішення про зміни в Положення про помічника судді

У понеділок, 13 вересня, Рада суддів вирішила доповнити резолютивну частину рішення РСУ від 3 вересня 2021 року № 38. Рішення з’явилось на офіційному сайті РСУ.

«Заслухавши та обговоривши інформацію Голови Ради суддів України Моніча Б.С. про внесення змін до рішення Ради суддів України від 3 вересня 2021 року № 38, відповідно до частини восьмої статті 133 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та Положення про Раду суддів України, затвердженого Х позачерговим з'їздом суддів України 16 вересня 2010 року (зі змінами), Рада суддів України вирішила:

Доповнити резолютивну частину рішення Ради суддів України від 03 вересня 2021 року № 38 другим абзацом такого змісту:

«Вимоги щодо подання кандидатом на посаду помічника голови суду, помічника заступника голови суду, помічника судді копії державного сертифікату про відповідний рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови, вводяться в дію з 01 червня 2022 року», — йдеться у документі.

Раніше ми писали, що з’явилось рішення РСУ про внесення змін в Положення про помічника судді.

Крім того, оприлюднили рішення РСУ щодо доплат суддям, які не здійснюють правосуддя через обставини, що не залежать від них.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал та на Twitter, щоб бути в курсі найважливіших подій.