Ексголова ГУР Бурба, якого викликала ТСК щодо «вагнерівців», прийшов на засідання. Але його не заслухали

Про це розповів депутат від «Голосу» Роман Костенко та сам Бурба журналістам.

Так, вчора, 13 вересня, голова ТСК Верховної Ради Мар'яна Безугла (фракція «Слуга Народу») заявляла, що комісія намагалася викликати Василя Бурбу на засідання, але з ним не було зв'язку.

Безугла також повідомила, що сьогодні у закритому режимі мають заслухати представників Офісу генпрокурора та Служби безпеки України. Утім, на засідання з'явився і Бурба.

Він розповів, що був здивований заявами про спроби зв'язатися з ним та дізнався про це зі ЗМІ. Прилетівши до Києва він пішов на засідання.

Депутат Роман Костенко заявив, що ТСК не заслухала ексначальника ГУР через нібито відсутність кворуму на момент його приходу. Але, сам Костенко вказує, що на початку засідання кворум був.

Сам Бурба розповів, що спілкувався з Безуглою і та теж йому сказала про відсутність кворуму, після чого вони домовились про зустріч на понеділок пише «Укрінформ».

Безугла, своєю чергою, написала у Facebook, що засідання відбулося у закритому режимі, з Бурбою встановили зв'язок та провели попередні консультації. Вона також оголосила, що засідання продовжили на понеділок.