Аваков нагадав про фразу Арестовича «АТО - це курорт для хлопчиків» і порадив владі «послати його подалі»

Ексглава МВС Арсен Аваков різко розкритикував радника голови Офісу президента, спікера делегації в Україну в ТКГ Олексія Арестовича за його слова про те, що "АТО – це великий курорт для хлопчиків і піонертабір". Колишній міністр порадив владі відмовитися від співпраці з Арестовичем.

Роликом чотирирічної давності з нинішнім радником глави ОП Аваков поділився на сторінці у Facebook у вівторок, 14 вересня. Він пояснив, що відео йому надіслав товариш.

"Мій товариш, військовий, матюкаючись, надіслав мені цей рідкісної гидоти ролик Арестовича. Якогось радника, члена, спікера і так далі... Я рідко, особливо останнім часом, даю поради тим, хто їх не потребує, але... у цьому випадку хочу порадити: Шановний Офіс президента, навіть якщо ніхто з вас не віруючий - зберіть пальці в знамення - перехрестіть хвороби - потім себе - і пошліть цього персонажа... подалі. Чи не підставляйте країну і президента", - наголосив Аваков.

Він зазначив, що фантазії Арестовича - від перейменування України в Русь-Україну чи заяви про АТО та війну, як і багато інших перлів – впливає на ставлення до влади.

"Я думаю, ці слова самозакоханого пустоцвіту побачать у кожному будинку учасника АТО... і шкода, якщо побачать у будинку загиблих бійців… Мерзотник, зі смішком розповідає між іншим про загибель на війні наших солдат", - сказав ексміністр.

Аваков написав, що зазвичай порад не дає, але в цьому випадку закликає Офіс президента "не підставляти" Володимира Зеленського та країну.

"Шановний Офісе президента, навіть якщо ніхто з вас не вірянин – складіть пальці в знамення – перехрестіть хворобливого – потім себе – і пошліть цього персонажа... подалі", – емоційно висловився Аваков.