Разумков заявив, що законопроєкт про основи політики перехідного періоду варто обговорити з ЄС і США

Законопроєкт «Про засади державної політики перехідного періоду» вимагатиме додаткових обговорень із західними партнерами України з огляду на переговори в мінському і нормандському форматах, вважає спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.

«Тут питання потрібно детальніше опрацьовувати. Щоб випадково не створити якихось зон турбулентності, і підтримка України, яка існує на рівні Європейського Союзу, США, збереглася. Тому що ми знаємо, що санкції прив’язані до «Мінська». Я про це говорив з колегами, які беруть участь в мінському, нормандському форматах», – наголосив Разумков в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

Урядовий законопроєкт парламент планує розглянути восени. Поки що документ перебуває на розгляді в комітеті з прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій.

«Його ще не пропонували до розгляду в залі. Там є різні норми, зокрема й ті, які потрібно буде обговорювати додатково. Але коли це станеться, я зараз не готовий відповісти», – додав спікер.

Разумков також вважає «Мінськ» безальтернативним шляхом мирного врегулювання на сході України.

«Його багато критикують, і я теж можу. Можна протягом години розповідати, чим «Мінськ» поганий. І це буде об’єктивно. Але проблема полягає в тому, що критикувати легко, а запропонувати альтернативу йому поки що ні в кого не виходить, зокрема й у мене. Щойно з’явиться інший варіант, сідатимемо і його обговорюватимемо, думатимемо, як рухатися далі», – додав він.