Вбивство Шеремета: справу можуть скерувати на новий розгляд

UA.NEWS

Справа про вбивство журналіста Павла Шеремета може бути направлена на новий розгляд.

Про це повідомив перший заступник глави МВС Євген Єнін у інтерв'ю РБК-Україна.

«На сьогоднішній момент справа дійсно за судом. В залежності від результату, будуть застосовані механізми, передбачені КПК. Або йдеться про визначення міри покарання та його відбування, або про виправдувальний вирок і початок тих чи інших цивільно-правових позовів, спрямованих на компенсацію шкоди. КПК України передбачає можливість прийняття того чи іншого рішення як судом першої інстанції, другої чи Верховним судом. В тому числі й відправити справу на новий розгляд».

Журналіст видання «Українська правда» Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в внаслідок теракту - підриву автомобіля в центрі Києва.

12 грудня 2019 року в Нацполіції та Генпрокуратурі заявили, що у вбивстві журналіста підозрюють п’ятьох волонтерів та військових, серед яких музикант і військовослужбовець Сил спеціальних операцій ЗСУ Андрій Антоненко (позивний Riffmaster).

Раніше було звільнено першого заступника голови Національної поліції Євгена Коваля, який очолював слідчо-оперативну групу у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Він вважає, що причина його звільнення - політична.