Нащадки каральних органів СРСР: у МЗС засудили примусове направлення РФ Джелялова до психлікарні у Криму

АСПІ

Адвокат Микола Полозов повідомив про примусове переведення російськими загарбниками до відділення психіатричної лікарні заступника голови Меджлісу Нарімана Джелялова. Російська окупаційна адміністрація у Криму реалізовує антизаконні заходи.

Це каральна практика у "кращих" радянських традиціях. у Twitter 11 вересня перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова повідомила подробиці.

До стаціонар медичного закладу для проходження так званої "психолого-психіатричної експертизи". Вона триватиме більше 20 днів. Така своєрідна каральна практика в "кращих" радянських традиціях реалізується російськими окупантами стосовно представників інших національностей.

Адвокат Микола Полозов заявив 9 жовтня, що представники російської адміністрації перевели Джелялова з СІЗО у відділення психіатричної лікарні. В установі проводить стаціонарну психолого-психіатричну експертизу щодо підслідних осіб.

ASPI news повідомляло, силовики РФ катували заступника голови Меджлісу. У МЗС заявили, що затриманнями активістів Росія мститься за "Кримську платформу".