У МВС не виключають, що суд відправить справу про вбивство Шеремета на новий розгляд

Детектор медіа

Перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін не виключає, що суд відправить справу про вбивство журналіста Павла Шеремета на новий розгляд. Про це він сказав в інтерв'ю «РБК-Україна», відповідаючи на питання, як процес рухатиметься далі, якщо справа щодо нібито виконавців вбивства «розвалиться» у суді.

«Є змагальний процес, на сьогоднішній момент справа дійсно за судом. Відповідно, в залежності від результату, будуть застосовані механізми, передбачені Кримінальним процесуальним кодексом. Або йдеться про визначення міри покарання та його відбування, або про виправдувальний вирок і початок тих чи інших цивільно-правових позовів, спрямованих на компенсацію шкоди.

Кримінальний процесуальний кодекс України передбачає можливість прийняття того чи іншого рішення як судом першої інстанції, другої чи Верховним судом. В тому числі й відправити справу на новий розгляд», – сказав Єнін.

Журналіст Павло Шеремет загинув 20Читати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/192756/2021-10-11-u-mvs-ne-vyklyuchayut-shcho-sud-vidpravyt-spravu-pro-vbyvstvo-sheremeta-na-novyy-rozghlyad/