Медведев опубликовал собственную агрессивную статью об Украине: ждем ответа МИД

UA.NEWS

Екс-президент та прем'єр РФ Дмитро Медведєв заявив, що Кремлю не має сенсу вести переговори і домовлятися про щось з нинішньою українською владою.

Про це він написав у власній статті, повній агресивних випадів на адресу України та української влади. Статтю опублікувало російське видання Коммерсант.

Медведєв пише, що українські керівники – «люди, що не мають жодної стійкої самоідентифікації. Нещасні люди».

Він зазначає, що президент України Володимир Зеленський, людина «з певним етнічним корінням», яка говорила російською та заробляла, в тому числі в Росії, ставши президентом, «повністю змінив політичну і моральну орієнтацію».

«Почав ревно служити найбільш оскаженілим націоналістичним силам України, - обурюється Медведєв. - Можна тільки уявити, наскільки огидно йому було зробити таке моральне «сальто-мортале». Це нагадує божевільну ситуацію, коли представники єврейської інтелігенції у нацистській Німеччині з ідейних причин попросилися б на службу в СС»,- сказав він.

Експрезидент РФ пише, що через це в Україні з'являються «ублюдочні документи», на кшталт закону про корінні народи, «дебільні Кримські платформи» та моляться «за блаженну пам'ять терористів та юдофобів Бандери та Шухевича».

«Йому (Зеленському - Ред.) відверто гидко потурати цим настроям, вся історія його життя, життя його родини повстає проти такої мерзоти. Нормальна, порядна людина просто не змогла б цього робити. Але, на жаль, треба. Інакше розмажуть мізки по стінах», - пише Медведєв.

У такій ситуації, на думку представника російського РНБО, домовлятися з українською владою для Росії неможливо. Він натякає на те, що Захід керує Україною.

«А нам з васалами справу мати немає сенсу. Справи треба вести з сюзереном», - заявив Медведєв.

Раніше ми писали, що в Росії статтю Путіна про Україну включили до переліку обов’язкових для вивчення тем військово-політичної підготовки «через велику кількість відгуків у військовому середовищі».

Стаття Путіна «Про історичну єдність росіян і українців» за вказівкою міністра оборони Сергія Шойгу включена в якості однієї з обов’язкових тем для занять з військовослужбовцями з військово-політичної підготовки.

За словами джерела, «через велику кількість військовослужбовців в складі російської армії і на флоті, що мають українське коріння, батьків або родичів в Україні, стаття президента викликала великий позитивний відгук і обговорення у військовому середовищі».