Зеленський розповів, що може перешкодити йому балотуватися на другий президентський термін (Відео)

АСПІ

Президент України Володимир Зеленський зізнався, що дочка Олександра відмовляє його йти на другий президентський термін. Особисто він не дає про це однозначної відповіді.

Донька президента Володимира Зеленського відмовляє батька від другого президентського терміну. Про це президент розповів в коментарі програмі "Світське життя" напередодні.

"Дочка піднімає цю тему, вона не хоче, щоб я йшов на другий термін. Як би я не любив свою дочку, але це залежить тільки від рівня того, що ми встигнемо зробити, і тільки від цього", - підкреслив Зеленський.

Глава держави зазначив, що у них з дочкою є домовленість, що вона буде отримувати вищу освіту тільки в Україні. Олександра Зеленська планує вступати на факультет міжнародних відносин і займатися міжнародною економікою. Ведуча програми поцікавилася, де сім'я Зеленських буде жити по закінченню каденції глави держави.

"Ми кілька варіантів знайшли. Зараз питання, як прискорити процес, або купити будинок вже готовий, зробити ремонт або землю і новий будинок будувати", - сказав Зеленський.

Нагадаємо, що на Генасамблеї ООН Зеленський цитував Путіна і розповідав про злочини Росії. Також ASPI news повідомляло, що, за словами радника керівника ОП Михайла Подоляка, президент Володимир Зеленський бездоганно виконує всі антикорупційні норми законодавства, а його офшорні схеми обумовлені "особливостями бізнесу" в ті часи.