Нові переговори ОП з керівництвом Росії: Медведєв спрогнозував можливість діалогу з Україною

АСПІ

Дмитро Медведєв, заступник голови Ради безпеки Російської Федерації, вважає, що контактувати з керівництвом України – це безглуздо. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на статтю російського політика в статті журналу "Коммерсантъ".

За словами Медведєва, Володимир Зеленський "змушений нескінченно маневрувати між різними силами: радикалами, націоналістами, мусульманською частиною населення, помірними аполітичними українцями, росіянами та представниками інших етносів". І це російська сторона сприймає як тягар для українського президента.

Щодо відносин України та Росії, то Медведєв вважає шкідливими будь-які контакти з Офісом Президента, тому що українські керівники нібито "постійно змінюють свою позицію у переговорах на догоду західноокеанським господарям та політичній кон’юктурі.". Медведєв розуміє, що в політиці, дійсно, можливі компроміси, але не тоді, коли підхід різко змінюється на діаметрально протилежний.

Нагадаємо, що глава українського МЗС Дмитро Кулеба, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов і ще понад 70 людей потрапили в список осіб, щодо яких в Росії діють спеціальні економічні заходи. Також ASPI news повідомляло, що Рада національної безпеки і оборони України розширила список санкцій за протиправну діяльність проти держави.