Медведчуку вручили клопотання про взяття під варту або заставу в 1 мільярд гривень

Детектор медіа

Народному депутату фракції «ОПЗЖ» Віктору Медведчуку вручили клопотання про арешт або заставу в 1 мільярд гривень. Про це повідомив його колега по фракції, нардеп Ренат Кузьмін.

«Медведчуку тільки що вручили клопотання про арешт або заставу в один мільярд гривень. Це при тому, що Медведчук вже знаходиться під домашній арештом, його не порушує і за законом суд просто не може змінити йому запобіжний захід на більш тяжкий», – написав він.

Якщо клопотання буде підтримане, Медведчука візьмуть під варту до 19 листопада.

Про те, що прокуратура проситиме суд відправити Медведчука під арешт із заставою в 1 мільярд гривень, 8 жовтня повідомляла на пресконференції генпрокурорка Ірина Венедіктова. Тоді ж стало відомо, що нардепу оголосили нову підозру про державну зраду та сприяння діяльності терористичної організації. Зараз Медведчук перебуває під домашнім арештом по іншій справі.

Нагадаємо, 11 травня 2021 року генпрокурор Ірина Венедіктова підписала підозри Медведчуку та нардепу «ОПЗЖ» Тарасу Козаку. Медведчук і Козак підозрюються у державній зраді та замаху наЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/192764/2021-10-11-medvedchuku-vruchyly-klopotannya-pro-vzyattya-pid-vartu-abo-zastavu-v-1-milyard-gryven/