Медведчуку вручили клопотання про арешт або заставу в один мільярд гривень, - Кузьмін (Фото)

АСПІ

Народному депутату України від партії ОПЗЖ Віктору Медведчуку вручили клопотання про арешт або заставу в один мільярд гривень. За словами Рената Кузьміна, Медведчук вже знаходиться під домашній арештом, чи не порушує і за законом суд просто не може змінити йому запобіжний захід на жорсткіший.

Віктору Медведчуку вручили повідомлення про арешт або заставу в один мільярд гривень. Про це нардеп ОПЗЖ Ренат Кузьмін написав у Facebook у понеділок, 11 жовтня.

"Але для цієї влади, як видно, не існує ні закону, ні логіки, ні здорового глузду. Працюють на публіку, як клоуни в цирку. Звідси й сума застави в мільярд. Мільярд! Власне, чому мільярд, а не трильйон, наприклад, або квінтильйон? І все це при тому, що спочатку ця садистська влада рішенням РНБО наклала на Медведчука санкції і заборонила йому здійснювати будь-які фінансові операції, а тепер вимагає внести заставу, свідомо знаючи, що перерахувати він його не зможе, навіть якщо і збере потрібну суму: банк просто не прийме платіж через заборону РНБО. Запитайте хто-небудь у Зеленського, це та сама судова реформа, яку він обіцяв виборцям, або буде ще щось більш мерзосвітна?", - написав Кузьмін.

Нагадаємо, що народному депутату Віктору Медведчуку оголошено підозру про державну зраду (ст. 111 КК) і сприяння діяльності терористичної організації (ст. 258-3 ч.1 КК). За сприяння кума Путіна були організовані незаконні схеми поставки вугілля з тимчасово окупованих територій на державні підприємства України. Також ASPI news повідомляло, що генеральний прокурор Ірина Венедіктова підписала підозру Медведчуку в державній зраді і скоєнні за попередньою змовою групою осіб сприяння діяльності терористичних організацій. Підозрюваний був притягнутий представниками вищого політичного керівництва Російської Федерації до підривної діяльності проти України.