ОП відреагував на статтю Медведєва з грубими та образливими випадами на адресу України

Детектор медіа

Офіс президента вважає статтю заступника голови РНБО Росії, колишнього президента і прем'єра Дмитра Медведєва про Україну «вкрай дивним, недоречним та неактуальним текстом». Про це йдеться в заяві ОП, яка є в розпорядженні BBC News Україна.

В Офісі президента зазначають, що Дмитро Медведєв, який атакує українську владу та вважає, що з нею Росії немає про що розмовляти, «давно випав з актуального політичного порядку денного».

На думку офіційного Києва, якщо стаття Медведєва «в такій образливій тональності», була його особистою ініціативою, то так він міг хіба що «показати старшим товаришам, що він ще чогось вартий». В ОП схиляються до думки, що він не діяв самостійно.

«Оскільки особливої репутаційної цінності Медведєв вже не має, рішення вкласти в його уста відкриті образи та настільки брутальну брехню може свідчити про той факт, що Медведєвим як слабкою фігурою, про яку ніхто не буде шкодувати, просто скористалися, щоб заявити різку шантажистську позицію», – говориться в заяві.

В ОП нагадують, що стаття вийшла в день візиту до Москви представниці Держдепу США ВікторіїЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/192769/2021-10-11-op-vidreaguvav-na-stattyu-medvedieva-z-grubymy-ta-obrazlyvymy-vypadamy-na-adresu-ukrainy/