Лідер «Партії пенсіонерів» зняв кандидатуру з виборів мера Харкова

Укрінформ

Про це повідомляє Суспільне, передає Укрінформ.

За словами голови ТВК Олени Матвієнко, кандидат подав заяву до міської виборчої комісії сьогодні, 11 жовтня. Рішення про виключення його зі списку кандидатів комісія розгляне на засіданні у вівторок, 12 жовтня.

Кукуріка розповів Суспільному, що вирішив знятися з виборів через те, що не зможе перемогти. Чи підтримає когось серед інших кандидатів у мери, він ще не вирішив.

58-річний Микола Кукуріка — голова «Партії пенсіонерів». На вибори мера Харкова йшов як самовисуванець.

Як повідомляв Укрінформ, станом на 24.00 30 вересня було зареєстровано 13 кандидатів на посаду мера Харкова. Загалом до виборчкому подавали на реєстрацію 15 пакетів документів, але двом претендентам відмовлено через неповний пакет. Серед претендентів - секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, лідер міського осередку «Нацкорпусу» Костянтин Немічев, депутат обласної ради («Євросолідарність») Олександр Скорик, ексмер Харкова та ексголова Харківської ОДА Михайло Добкін, висуванець від «Партії Шарія» Володимир Плетньов, ексдепутат міської ради Дмитро Маринін та інші.

Позачергові вибори відбуваються через те, що Геннадій Кернес, у жовтні 2020 р. втретє обраний мером Харкова, 17 грудня 2020 року помер від ускладнень, пов'язаних із коронавірусом.