У Зеленського поглузували зі статті Медведєва про Україну

АСПІ

Спікер української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович познущався з російського політика Дмитра Медведєва у відповідь на статтю в "Комерсанті". Радник керівника Офісу президента зазначив, що РФ не змінює свої наративи щодо України.

Дмитро Медведєв вибухнув статтею про Україну. Й наративи, які транслює російська влада, традиційні - зовнішнє управління, слабка влада, невизначений народ, фашисти. Про це у Фейсбуці написав Олексій Арестович.

На традиційне російське питання "Що робити?" Дмитро Анатолійович відповідає "...а нічого. Будемо терпіти". Відразу стає зрозумілим - хто винен". На його думку, опусом Медведєва повинні займатися психоаналітики, адже російським політикам постійно ввижається зовнішнє управління та його "привид вічно присутній в спальнях московських го-сударів і, здається, в будь-який момент може вибратися з шафи", а "візантійський орел невідворотно мутував на болотистому московському грунті". При цьому Арестович нагадав, що "Московське го-сударство" було створено ззовні й не має минулого, в яке постійно дивиться, але там лише Русь-Україна, а "починаючи з Бориса Годунова, всі московські го-сударі - нелегальні. А більшість й нелегітимні". Тож спікер в ТКГ порадив російській владі подивитися в майбутнє та запропонував психологічну допомогу.

Дмитро Медведєв вважає, що контактувати з керівництвом України - безглуздо, бо Володимир Зеленський "змушений нескінченно маневрувати між різними силами: радикалами, націоналістами, мусульманською частиною населення, помірними аполітичними українцями, росіянами та представниками інших етносів". І це російська сторона сприймає як тягар для українського президента. ASPI news повідомляло, що Арестович заявив, що загроза повномасштабної війни з Росією зберігається, оскільки РФ розробила план захоплення нових українських територій та вичікує момент