До СБУ подали заяву про розголошення Зеленським державної таємниці у справі “вагнергейту”

Рубрика

Генерал СБУ, депутат Київради від “ЄС” Віктор Кононенко подав до Служби безпеки України повідомлення про злочин, скоєний президентом Володимиром Зеленським.

Про це пише пресслужба політсили.

Віктор Кононенко наголосив – йдеться про те, що Зеленський повідомив білоруському диктатору Лукашенку секретну інформацію про найманців з ПВК “Вагнера”

“Одних із ключових питань останнього часу є злиття спецоперації українських спецслужб по затриманню членів приватної військової компанії “Вагнера”. Влада робить все, щоб уникнути відповіді на питання, чи була державна зрада чи не було. Блокується робота тимчасової слідчої комісії Верховної Ради, і ми маємо всі підстави говорити про те, що влада робить все, щоб істину у цій справі ми не дізналися ніколи. Володимир Зеленський як мінімум тричі сказав, що особисто він передав президенту Білорусі Олександру Лукашенку інформацію про перебування в його країні членів ПВК “Вагнер”. Тобто він розголосив інформацію з обмеженим доступом”, – зазначив Кононенко.

За його словами, Зеленський скоїв злочин.

“Згідно статті 328 Кримінального кодексу України сам факт розголошення таємної інформації секретоносієм, тих даних, які стали відомі у зв’язку з виконанням службових обов’язків, є закінченим складом злочину. У нас є всі підстави вважати, що на сьогоднішній день Володимир Зеленський скоїв злочин, передбачений статтею 328 Кримінального кодексу України. У зв’язку з цим ми сьогодні прийшли до СБУ подати відповідну заяву”, – резюмує Кононенко.