Державну міграційну службу очолила Наталія Науменко: що відомо про неї

Новини.LIVE

Кабінет міністрів України призначив головою Державної міграційної служби заступницю установи Наталію Науменко. Також прийнято рішення звільнити її з посади першого заступника керівника ДМСУ.

Про це повідомляє офіційний представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук у своєму Telegram.

Нові кадрові призначення

За словами Тараса Мельничука, уряд сьогодні прийняв декілька кадрових призначень, зокрема:

Науменко Наталію Миколаївну - головою Державної міграційної служби України;

Кучеру Олексія Володимировича - головою Державної регуляторної служби України.

Кабмін також звільнив:

Науменко Наталію Миколаївну з поста першого заступника голови ДМСУ;

Луценка Геннадія Петровича з посади голови Прилуцької районної державної адміністрації Чернігівської області.

Що відомо про нову очільницю ДМСУ

Наталія Науменко народилася та проживає у Києві. Вона одружена, має трьох синів та дочку. Чоловік посадовиці, Максим Науменко, працює у ТОВ "Клік Авіейшн Екзек'ютів".

Протягом останніх років Наталія Науменко працює у Державній міграційній службі. Із 2018 року вона обіймала посаду першого заступника голови ДМС. Із 20 вересня 2021-го Науменко стала тимчасовою виконувачкою обов’язків голови служби.

Нагадаємо, що 29 вересня Кабінет Міністрів звільнив Максима Соколюка з посади голови Державної міграційної служби та призначив виконувачкою обов'язків голови служби Наталію Науменко.

Більше новин про політику в Україні:

Після відставки Дмитра Разумкова Верховну Раду очолив Руслан Стефанчук. Відповідне рішення підтримав 261 народний депутат. В опозиції з недовірою віднеслись до такого призначення. Там кажуть, що Стефанчук буде не головою всього парламенту, а лише "Слуги народу".

У Харкові закінчилася реєстрація кандидатів у мери. За пост очільника міста позмагаються 13 кандидатів. Серед них не виявилося місцевих важковаговиків Олександра Фельдмана, Юлії Світличної та Євгенія Мураєва. Зате у списку є чимало не надто популярних політиків, шанси яких перемогти близькі до нуля.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE.