У Зеленського відреагували на статтю Медведєва про Україну

Діло

Про це йдеться в заяві ОП.

В Офісі президента зазначають, що Дмитро Медведєв, який атакує українську владу та вважає, що з нею Росії немає про що розмовляти, «давно випав з актуального політичного порядку денного».

На думку офіційного Києва, якщо стаття Медведєва «в такій образливій тональності», була його особистою ініціативою, то так він міг хіба що «показати старшим товаришам, що він ще чогось вартий». В ОП схиляються до думки, що він не діяв самостійно.

«Оскільки особливої репутаційної цінності Медведєв вже не має, рішення вкласти в його уста відкриті образи та настільки брутальну брехню може свідчити про той факт, що Медведєвим як слабкою фігурою, про яку ніхто не буде шкодувати, просто скористалися, щоб заявити різку шантажистську позицію», – говориться в заяві.

В ОП нагадують, що стаття вийшла в день візиту до Москви представниці Держдепу США Вікторії Нуланд.

«Це показує досить нервовий стан російської влади, яка просто не знає, як вивести з глухого кута відносини між Росією та цивілізованим світом. Якщо і розглядати це як сигнал, то звернути увагу на нього варто було б, перш за все, самим росіянам. Якщо від імені держави допускається така стилістика, то справи кепські».

Як писало Діло, Медведєв написав агресивну статтю про Україну та назвав українців “мерзотою”.