Стало відомо, хто буде новим заступником Терехова

depo.ua

Сергій Кузьмін у минулому році працював в Києві у Державній архітектурно-будівельній інспекції України.

Як передає Depo.Харків, відповідну декларацію кандидата на посаду Харківського міського голови пізно ввечері вчора, 11 жовтня, подав Сергій Кузьмін.

Згідно з декларацією, Кузьмін зареєстрований у Євпаторії, однак постійно проживає в Києві. У кандидата на посаду є двоє синів.

Кузьмін має право користуватися квартирою площею 120 кв.м у Євпаторії та квартирою площею 204,7 кв.м у Києві. Крім цього, від є власником 50 земельних ділянок у Білгородці Києво-Святошинського району Київської області та гаража площею 34,4 кв.м у Євпаторії.

Кандидат володіє двома автомобілями (Mercedes-Benz G 55 і Mercedes-Benz S 65) та самохідного моторного, роз’їзного судна Р376 М-22. Серед нематеріальних активів Кузьмін задекларував винахід – пристрій для визначення концентрації радону в повітрі.

Протягом 2020 року Кузьмін працював у Державній архітектурно будівельній інспекції, де отримав зарплату в розмірі 9,6 тис. грн. Інших доходів він не декларував.

Серед заощаджень Кузьмін вказав готівкою 170 тис. доларів і майже 46 тис. грн, а також майже 6 тис. грн у банку. Крім цього, кандидат на посаду позичив третім особам 210 тис. доларів.

Як повідомляв Depo.Харків, на початку жовтня з посади заступника харківського міського голови звільнився Семен Сирота.

Позачергова сесія Харківської міськради: У мерії оприлюднили список питань