Євросоюз зміцнюватиме з Україною політичну асоціацію та економічну інтеграцію - саміт Україна-ЄС

Укрінформ

Про це йдеться у спільній заяві за підсумками 23-го саміту Україна – ЄС, повідомляє Укрінформ.

“Ми зібралися сьогодні, щоб підтвердити нашу незмінну відданість зміцненню політичної асоціації та економічної інтеграції України з Європейським Союзом на основі Угоди про асоціацію та передбаченої нею Поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі”, - зазначається в документі.

Також ЄС підтвердив свою непохитну підтримку та відданість незалежності, суверенітету та територіальній цілісності України у її міжнародно визнаних кордонах.

Крім того, на саміті підтвердили нашу рішучу відданість подальшому зміцненню політичної асоціації та економічної інтеграції України з ЄС, зокрема шляхом продовження тісної співпраці для зміцнення верховенства права, просування реформ та сприяння сталому економічному зростанню, підтримки «зеленої» і цифрової трансформацій та підвищення стійкості.

Учасники саміту визнали європейські прагнення України та привітали її європейський вибір, як це закріплено в Угоді про асоціацію та у контексті набрання нею чинності у вересні 2017 року після рішення глав держав та урядів ЄС у грудні 2016 року.

Як повідомлялося, у вівторок у Києві відбувся 23-ій саміт Україна — Європейський Союз. За підсумками було підписано низку угод, у тому числі про спільний авіаційний простір.