Міністр оборони назвав, коли має з’явитись військова місія ЄС в Україні

UA.NEWS

Міністр оборони України Андрій Таран запевнив, що зараз робиться все необхідне для розгортання військової місії ЄС в Україні до кінця поточного року.

Про це повідомляє пресреліз Міноборони. «Робимо все необхідне, щоб вже до кінця поточного року військова дорадчо-тренувальна місія по площині напрацювання юридичної бази перейшла в стан практичної реалізації на користь як Україні, так і ЄС», - сказав Таран, коментуючи підсумки саміту Україна-ЄС.

Міністр уточнив, що у військову місію планується залучити 30 постійних радників ЄС. За його словами, їхня участь дозволить створити в Україні багаторівневу систему військової освіти та запровадити якісне дистанційне навчання. Зміни повинні торкнутися адміністративних та управлінських процесів, а також організаційно-штатних структур військових навчальних закладів та їх матеріальної бази.

Раніше ми писали, що військова місія ЄС в Україні зміцнила б стратегічні інтереси України та Європи. Вона також сприяла б підвищенню кваліфікації військових з двох сторін.

Про це повідомив прес-секретар Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.