Медведчука залишили під цілодобовим домашнім арештом

Детектор медіа

Печерський райсуд Києва відмовив у задоволенні клопотання про зміну запобіжного заходу народному депутату від «ОПЗЖ» Віктору Медведчуку на взяття під варту із можливістю внесення застави у розмірі 1 мільярд гривень. Про це пише «Укрінформ».

Натомість суд постановив залишити Медведчука під цілодобовим домашнім арештом.

Нагадаємо, що сьогодні йому вручили клопотання про взяття під варту з альтернативою застави в 1 мільярд гривень.

11 травня 2021 року генпрокурор Ірина Венедіктова підписала підозри Медведчуку та нардепу «ОПЗЖ» Тарасу Козаку. Медведчук і Козак підозрюються у державній зраді та замаху на розграбування національних ресурсів в українському Криму, який тимчасово окупувала РФ.

Перший епізод підозри стосується проєкту проти інформаційної безпеки України під назвою «Промінь». Другий епізод стосується розграбування національних ресурсів в Азовському морі. Третій епізод стосується подій серпня 2020 року, коли Медведчук нібито надіслав Козаку секретні дані про розташування, особовий склад і бойову підготовку прихованого військового підрозділу ЗбройнихЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/192816/2021-10-12-medvedchuka-zalyshyly-pid-tsilodobovym-domashnim-areshtom/