Печерський суд відмовив прокуратурі в арешті Медведчука, але кум Путіна залишився незадоволений

Український Дощ

Печерський суд столиці у вівторок, 12 жовтня, відхилив клопотання генпрокуратури про арешт кума Путіна і відправив нардепа від проросійської «Опозиційної платформи – За життя» Віктора Медведчука під цілодобовий домашній арешт у справі за підозрою у державній зраді та сприянню тероризму.

Йому обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на термін до 7 грудня.

Медведчук залишився незадоволений рішенням судді, назвавши кримінальне "переслідування" відносно себе "незаконним".

Крім того, глава політради ОПЗЖ заявив, що всі кримінальні справи проти нього сфабриковані Банковою. Таким чином, на думку Медведчука, влада бореться з опозицією і намагається вивести політичних опонентів "за дужки".

Раніше у вівторок звинувачення попросило суд заарештувати Медведчука з можливістю внесення застави у розмірі близько 1 млрд гривень (близько $ 38 млн).

8 жовтня Медведчуку оголосили нову підозру за статтями про держзраду і сприяння тероризму. За версією слідства, мова йде про дії, спрямовані на підрив енергетичної незалежності України.

Главу політради ОПЗЖ також звинувачують у замаху на розграбування національних ресурсів. У справі проходить також його соратник Тарас Козак.

Весною кум Путіна заявив, що у сторони звинувачення немає доказів його провини в інкримінованих злочинах і що проти нього висунуті «політично мотивовані» звинувачення, які він назвав репресіями і відповіддю на критику влади.

писав раніше про 1 млрд грн застави: Медведчуку оголосили нову підозру у держзраді і пособництві тероризму.